Charakterystyka drewnianych domków

Kiedy planujemy wyjazd ze znajomymi, lub z całą rodziną na wakacje, to pierwsze o czym myślimy to nocleg. W zależności od ilości osób, mamy do wyboru pokoje gościnne, pensjonaty, domki, a nawet apartamenty w pełni wyposażone. Możemy w nich nocować przez cały rok.

Gdzie są całoroczne domki drewniane?

domek drewniany całorocznySamodzielne, jednorodzinne domki możemy wynająć niemalże w każdym województwie, choć najładniejsze są w górach i nad morzem. Jeżeli wybieramy się na wypoczynek większą grupą, to najbardziej komfortowy jest domek drewniany całoroczny. Są to około stu metrowe domki z zagospodarowanym poddaszem. Posiadają aż trzy sypialnie w sumie z dziewięcioma łóżkami, dużą łazienkę i salon z aneksem kuchennym. Domek może pomieścić nawet dwanaście osób, gdyż w salonie jest duża sofa z funkcją spania. Cała konstrukcja jest wykonana z drewna dębowego i jest dobrze ocieplona i wyciszona, dzięki czemu możemy tu spędzać Sylwestra i Święta. Domek jest ogrzewany kominkiem, który stoi na honorowym miejscu w salonie i tworzy niesamowicie rodzinny klimat. Całoroczne domki są do wynajęcia w sezonie i poza nim. W okresie świątecznym i wakacyjnym, ceny są nieco wyższe niż w pozostałym okresie, ale cena zawsze zależy od ilości osób jakie go wynajmują. Im więcej osób będzie w nim nocować, tym lepszą cenę możemy wynegocjować z właścicielem. Niektóre domki całoroczne posiadają miejsce na grilla i prywatną, małą plażę z leżakami. Aby go zarezerwować w sezonie, to trzeba odpowiednio wcześnie zapłacić za nocleg, ponieważ jest dużo chętnych.

Całoroczny dom z drewna to idealne rozwiązanie na długi, wakacyjny pobyt, ale także na weekendowy wypad ze znajomymi. Zlokalizowane są w cichych miejscach tak, aby zapewnić gościom pełen komfort i kameralny klimat z dala od tłumu turystów na łonie natury.