Dobry catering z dowozem

Niedawno skończyłam czterdzieści lat. Muszę przyznać, że nie był to dla mnie łatwy moment w życiu. Zastanawiałam się jakiś czas nad tym czy może nie zrobić jakiegoś przyjęcia dla moich przyjaciółek i znajomych, z którymi na co dzień jestem blisko.

Dietetyczne potrawy najlepsze na kobiece przyjęcie

Szczecin - catering dietetycznyI doszłam do wniosku, że jednak coś takiego zrobię. Bo nie sposób udawać, że nie miałam niedawno urodzin. Praktycznie wszystkie koleżanki zaczęły teraz diety. Zresztą ja też od dłuższego czasu odżywiam się bardzo zdrowo i staram się aby moje posiłki nie były wysokokaloryczne. Doszłam do wniosku, że przygotuję na swoje przyjęcie jakieś specjalne i dietetyczne potrawy. Na pewno tym zaskoczę swoje koleżanki. Jednak muszę przyznać, że miałam bardzo mało czasu żeby się do tego przygotować. Dlatego też stwierdziłam, że coś zamówię. Wiem gdzie jest Szczecin – catering dietetyczny, z którego już kiedyś korzystałam. Wiem, że tam można zamawiać różne potrawy, które każdemu przypadną do gustu. Pojechałam tam od razu po pracy. Byłam ogromnie ciekawa czy są może jakieś nowe dietetyczne dania oprócz tego co już znałam. Na miejscu okazało się, że ilość potraw dietetycznych jest prawie dwa razy większa. Okazuje się bowiem, że jest coraz więcej klientów zainteresowanych tego typu potrawami. Ja zamówiłam kilka rodzajów sałatek a także ryb. Wybrałam też dietetyczne słodkie przekąski. Miałam nadzieję, że wszystko będzie smakowało moim koleżankom.

Sama także coś przygotowałam. Chociaż mając już tyle potraw nie musiałam robić tego jakoś mocno dużo. Gdy przyszły do mnie koleżanki były zachwycone tym, że u mnie nie ma potraw ociekających tłuszczem tylko wszystko mogą jeść bez wyrzutów. Koleżankom jedzenie to bardzo smakowało. zresztą ja także byłam bardzo zadowolona.