Dokładne strzyżenia psa

 

Mój chłopak zrobił niedawno niespodziankę. Mianowicie  na święta na prezent kupił mi psa. Na początku bardzo się ucieszyłam bo dostałam od niego słodkiego szczeniaczka. Jednak potem dotarło do mnie, że jest to przecież także obowiązek i to na długie lata. 

Wizyta z psem u najlepszego fryzjera

Strzyżenie psów WarszawaJednak skoro już go miałam nie zamierzałam go oddawać. Chciałam żeby został ze mną. To jest piesek rasowy. Ma długą sierść o która trzeba specjalnie dbać. Co jakiś czas muszę go kąpać a także chodzić z nim do fryzjera. Na początku chodziłam do fryzjera na moim osiedlu. Jednak nie byłam zadowolona z jego usług. Moim zdaniem nie miał podejścia do zwierząt a do tego za strzyżenie tam płaciłam bardzo dużo. Zdecydowałam się więc poszukać kogoś lepszego. Koleżanka z pracy poleciła mi takiego, do którego sama chodzi ze swoim pupilem. Takie strzyżenie psów Warszawa jest popularne jednak jak się okazuje znalezienie kogoś odpowiedniego nie jest już aż tak bardzo proste. Umówiłam się więc do fryzjera, którego poleciła mi koleżanka. Na początku zauważyłam, że ma dużo lepszy sprzęt od poprzedniego oraz zupełnie inne podejście do zwierząt. Także bardzo mi się to spodobało. Byłam ciekawa też ile będzie trwało samo strzyżenie. Mój pies za tym nie przepada także czas jest dla mnie kluczowy. Wszystko przebiegło zresztą bardzo sprawnie a pieskowi zdawało się to też pierwszy raz nie przeszkadzać. Byłam także bardzo zadowolona. Do tego gdy przyszło do płatności okazało się, że mam zapłacić dużo mniej niż wcześniej.

Co prawda teraz muszę jechać dalej na to obcinanie sierści. Jednak uważam, że warto. Bo wcześniej gdy miałam iść do tego psiego fryzjera to się tylko denerwowałam. Obecnie ta wizyta jest przyjemna dla mojego pupila a tym samym jest i dla mnie.