serwis komputerowy

Dostarczam sprzęt do serwisu komputerowego

Przedsiębiorstwo, w którym pracuję ma swoją główną siedzibę w Poznaniu, jednak prawie w każdym z miast w kraju powstały filie. W przedsiębiorstwie jestem zatrudniony jako kierowca i dostarczam sprzęt do klientów, z którymi na stałe współpracujemy.

Serwis komputerowy korzysta z moich dostaw

serwis komputerowy

Ja to najczęściej odwiedzam serwis komputerowy, z którym w zasadzie współpracujemy od początku prowadzenia działalności. Dostarczam im różne urządzenia, które są potrzebne jak do wykonania jest naprawa laptopów czy innego sprzętu. Kursów to nie mam tak dość dużo i ze wszystkim zawsze się na spokojnie wyrabiam. Czasami to nawet wypiję kawę jak czekam u jakiegoś klienta. Szef ostatnio mnie poinformował, że będzie niebawem dużo więcej pracy, ponieważ zgłosił się do nas jakiś nowy serwis laptopów, który jest zainteresowany współpracą i na pewno uda się dojść do porozumienia. Negocjacje są na ostatnim stadium i jak dobrze pójdzie to pierwszy transport będzie w następnym miesiącu. Podobno mają tam też serwis drukarek i jest to jedna z największych firm w Poznaniu. Jestem przekonany, że jak ten serwis laptopów zgodzi się na nasze warunki to rzeczywiście będzie dużo więcej obowiązków dla każdego w naszej firmie. Na razie jestem jedynym kierowcą w Poznaniu u póki co nie było potrzeby nikogo zatrudniać. Jeśli firma podpisze nowy kontrakt to już szef nadmienił, że będzie chciał dodatkowo kogoś zatrudnić. W poniedziałek w firmie się wszyscy dowiedzieliśmy, że ten serwis laptopów zdecydował się na stałą współprace i już wszystko ruszyło.

Tego dnia miałem do zaliczenia serwis komputerowy w centrum poznania i musiałem dostarczyć sprzęt potrzebny na serwis drukarek. Przez cały dzień zastanawiałem się jak to będzie wyglądało jak będzie tak dużo pracy. Może dostaniemy jakieś podwyżki lub premie.

Nasz sprzęt jest wykorzystywany w serwisach w następujący sposób – unikom.pl