Jacht dla każdego

Jako biuro organizacji imprez turystycznych już jakiś czas temu stwierdziliśmy, że trzeba przede wszystkim zabrać się do pracy jeśli chodzi o poszerzenie naszych usług. Dobrze wiedzieliśmy, że w dzisiejszych czasach popularne stają się czartery jachtów, które to z powodzeniem można powiedzieć, że są atrakcyjną formą spędzania czasu dokładnie w okresie letnim.

Wakacje spędzone na statku

rejsy w ChorwacjiTo właśnie w wakacje jachty cieszą się największą popularnością. Pewnie jeśli właśnie o nie chodzi na pewno myślicie o wielkich statkach rejsowych, które pomieszczą wielu osób. I tak naprawdę nie mylicie się, czarter jachtu to przede wszystkim zabawa na morzu i oceanie – w zależności od tego, dokąd zamierzacie się wybrać. Aby wynająć taki jacht, a raczej kupić na nim miejsce podczas najbliższych dni wyprawy trzeba się z nami skontaktować oraz ustalić wszelkie szczegóły takiej współpracy. Całe szczęście, że posiadamy w swojej ofercie różne opcje jeśli chodzi o wyżywienie oraz pokój. Za pokój dwuosobowy i pełny pakiet jeśli chodzi o bezpłatny alkohol i wyżywienie. Rejsy w Chorwacji na pewno okazują się bardzo skuteczną formą spędzania wolnego czasu głównie z tego względu, że podróżowanie na morzu jest na pewno dla wielu osób atrakcyjne. Czarter jachtu można zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem, w tak zwanej opcji first minute, gdzie na pewno będzie wszystko o wiele tańsze. Część osób jednak decyduje się na wykupienie wycieczki dopiero pod koniec sezonu, na przykład we wrześniu, gdyż wtedy też można oczekiwać bardzo ładnej pogody.

Dodatkowo na pewno czarter jachtu będzie urokliwym sposobem na spędzenie paru dni. Większość oferowanych przez nas czarterów trwa od tygodnia do dwóch tygodni, co w zupełności wystarcza na zaznajomienie się z urokami nowego miejsca i powrót.