Kupując mebel drewniany inwestujesz raz na całe życie!

 

Moja przyjaciółka otrzymała w spadku małe mieszkanko niedaleko centrum miasta. Było ono po dziadkach, a zatem wymagało remontu, aby przystosować je do dzisiejszych standardów. Przyjaciółka poprosiła mnie o pomoc w tej kwestii, a ja wpadłam na cudowny pomysł!

Przytulna atmosfera dzięki drewnianym meblom w salonie!

meble drewniane do salonuMieszkanko składało się z małej kuchni, łazienki, sypialni oraz salonu. Przyjaciółka odremontowała wszystkie pomieszczenia poza salonem twierdząc, że zwyczajnie jej kreatywność już się skończyła i nie ma pomysłu na to, jak urządzić salonik. Oryginalnie salon prezentował się nawet całkiem nieźle. Na jednej ze ścian był kominek, na podłodze leżał ciemny dywan, a drewniane meble i stara sofa nadawały pomieszczeniu takiego babcinego ciepła. Przyjaciółka spędziła w tym salonie wiele wspaniałych chwil dlatego zależało jej na tym, aby był podobnie urządzony. Meble drewniane do salonu od zawsze były rewelacyjnym wyborem o którym, jak widać, wiedziały już nasze babcie. Drewno to nie tylko przytulna atmosfera, ale także niesłychana wytrzymałość o czymś świadczył stan mebli po dziadkach, które w zasadzie bardzo dobrze się trzymały. Postanowiłyśmy, że wymienimy sofę na nową, a meble oddamy do konserwacji. Dywan także wymagał jedynie porządnego prania, a zatem zbyt wiele zmieniać nie trzeba było. Po zakupie nowej sofy i po doprowadzeniu dywanu do porządku czekałyśmy tylko na meble. Kiedy natomiast wróciły do przyjaciółki po konserwacji wyglądały lepiej, niż ona sama kiedykolwiek pamiętała. Dosłownie, jak nowe! Po zadarciach nie było śladu, były przepięknie wygładzone, delikatnie nabłyszczone, oraz wciąż solidne i wytrzymałe! To niesamowite jak długo drewno potrafi przetrwać i z pewnością teraz, kiedy zadbałyśmy o ich stan, meble drewniane przetrwają jeszcze bardzo wiele lat!

Po ujrzeniu efektu konserwacji sama postanowiłam zakupić meble drewniane do salonu. Teraz wiedziałam, że jest to inwestycja na naprawdę niesłychanie długie lata! Mój salon jest również mały, więc zamówiłam przepiękne jasne meble w jednym ze sklepów i pozostaje mi jedynie poczekać na ich odbiór! Już nie mogę się doczekać, aż i w moim salonie staną najlepszej jakości meble!