szafy wnękowe

Mąż robi sam szafę wnękową

Mój mąż należy do osób, które lubią zrobić wiele rzeczy same. I tak też były gdy tylko kupiliśmy mieszkanie w Lublinie i mąż zaczął je sam remontować. Wcześniej mieszkaliśmy w Zamościu także musieliśmy się najpierw po prostu do nowego mieszkania przeprowadzić.

Szafy wnękowe nie są skomplikowane

szafy wnękoweNie mieliśmy na poprzednim mieszkaniu żadnych mebli także trzeba było je kupić albo w przypadku mojego męża zrobić. Poprzednio mieszkaliśmy po prostu na wynajmowanym mieszkaniu dlatego też nie mieliśmy mebli. W województwie lubelskim jest dużo salonów meblowych i na początku jeździliśmy i oglądaliśmy co by kupić. I co gdzie ile kosztuje. Do salonu ja chciałam mieć meble na wymiar, które już od dawna mi się bardzo podobały. Zobaczyłam je po prostu kiedyś w gazecie i pewien stolarz, którego dobrze znam powiedział mi, że może dla mnie identyczne meble zrobić. Mąż stwierdził, że sam natomiast zrobi solidne szafy wnękowe z Lublina bo to przecież nie jest nic skomplikowanego. No trochę wątpiłam w to czy takie szafy wnękowe są aby na pewno proste do zrobienia. Mąż powiedział mi, że jeśli się ma tylko odpowiednie materiały i narzędzia to dla niego nie jest to żaden problem i on zrobi dla mnie takie szafy jakie tylko chcę. No nie miałam wyjścia i musiałam mu pozwolić na to żeby sam spróbował zrobić taką szafę. Okazało się, że mąż miał rację i że rzeczywiście potrafi zrobić szafę wnękową. Mi tak szafa w jego wydaniu naprawdę bardzo się spodobała. I gdy mówiłam o tym komuś w pracy to naprawdę nikt mi nie wierzył w to, że mąż mógł sam ją zrobić. Do kuchni kupiliśmy blaty corian, które teraz są naprawdę bardzo popularne.

Dzięki nim nasza kuchnia też wyglądała bardzo ładnie mimo, że akurat tam kupiliśmy tanie meble z salonu. Po prostu nie starczyło nam już środków na to żeby zrobić tam kuchnię na wymiar.