usługi transportowe

Zmiana pracy na usługi transportowe

Mój kolega, z którym pracowałam naprawdę wiele lat ostatnio zrezygnował z pracy. Co prawda od dłuższego czasu opowiadał już o tym, że chciałby mieć własną firmę i że nie wyobraża sobie tak do emerytury pracować na etacie.

Usługi transportowe są w cenie

usługi transportowe Kolega chciał być po prostu niezależny. Jednak mówił tak zawsze gdy byliśmy na przykład na jakiejś imprezie firmowej a podczas takich spotkań pewnie nie jedna osoba opowiada o tym, że chciałaby robić coś innego. W końcu nie każdy czuje się na zajmowanym stanowisku wspaniale. Jednak kolega nie żartował i pewnie już od dawna myślał o tym co chce robić. Powiedział mi, że od dawna zbierał pieniądze na to żeby robić coś swojego. Stwierdził, że założy firmę, która będzie robiła tanie przeprowadzki w Warszawie ale nie tylko. Takich firm jest mało i jest to pole do tego żeby zarobić na czymś takim. Zresztą usługi transportowe na terenie całej Warszawy ciągle są w cenie. Kolega kupił specjalny większy samochód, którym będzie mógł przewozić jakieś większe gabaryty. A jego samochód to teraz po prostu taxi bagażowe właśnie. Kolega uważa, że przewozy bagażowe to jest naprawdę dobry pomysł. No możliwe ja się przecież nad tym nigdy jakoś specjalnie nie zastanawiałam.Kolega zresztą zanim kupił ten samochód to zrobił jakieś takie rozeznanie ilu może spodziewać się klientów i czy będzie mu się to opłacało. Z wstępnych wyliczeń wyszło mu że tak. Chociaż będzie musiał na początek zainwestować też jakieś pieniądze w reklamę. W końcu chce mieć te usługi na telefon. Mi jest jednak żal, że nie będzie już w naszym zespole w pracy kolegi.

Zawsze to była taka najbardziej towarzyska osoba. No mi przynajmniej zawsze się z nim naprawdę dobrze pracowało. Zresztą myślę, że reszcie ekipy też. Kolega ma zrobić także imprezę pożegnalną na którą ma nas wszystkich zaprosić.

Sprawdź to http://www.maxi-taxi24.pl/